خدمات مرکز بینایی سنجی نور

معاینه چشم

معاینات اولیه چشم در دنیا توسط اپتومتریست ها که مراقبین سلامت چشم و بینایی شما هستند، انجام می گیرد. بعد از انجام معاینات، درصورت نیاز بیمار به چشم پزشک مراجعه می کند. معاینه چشم را می توانیم در دو بخش اصلی در نظر بگیریم:

 • معاینه عیوب انکساری
 • بررسی سلامت قسمت های قدامی و خلفی چشم

بینایی نعمت بزرگیست و در زمانه ما که زندگی بدون ابزارهای دیجیتال غیرممکن شده است، مراقبت از چشم اهمیت دو چندانی دارد برای تضمین سلامتی چشمانتان معاینه و چکاپ روتین چشم را جدی بگیرید.

انجام صفر تا صد بررسی سلامت چشم و مراقبت از آن در سنین مختلف از نوزادی تا سالمندان عزیز، اینجا توسط کارشناسان ما صورت می گردد.

معاینه چشم، eye examination، معاینات اولیه چشم

کم بینایان

کم بینایان، خدمات مرکز بینایی سنجی نور، مرکز ارائه خدمات کم بینایان

تنها مرکز ارائه خدمات کم بینایان در مازندران

کم بینایان بیمارانی هستند که دید خیلی پایینی دارند که حتی با عینک و عمل های جراحی و دارو… دیدشان افزایش پیدا نمی کند در این افراد تجویز انواع ذره بین و تلسکوپ ها کمک زیادی به دید دور و نزدیکشان خواهد کرد و می توان این افراد را به کمک لوازم کمک بینایی خاص قادر ساخت تا از عهده کارهای روزمره شان برآیند.

از جمله این ابزارها عبارتند از:

 • تجویز تلسکوپ برای دید دور
 • تجویز انواع ذره بین های ساده و الکترونیک برای دید نزدیک

ورزش چشمی

ورزش چشمی یک باشگاه واقعی برای مغز است ک کمک می کند ارتباط مغز و چشم به بهترین حالت خود و با سرعت بیشتر صورت بگیرد. قبل از هر چیز بهتر است این نکته را بدانید که دیدن فقط با چشم ها صورت نمی گیرد بلکه تصویری ک شما درک می کنید نتیجه عملکرد چشمان و مغز شماست.
در ویژن تراپی به شما آموزش می دهیم که چگونه با چشم خود، مغرتان را کنترل کنید. ویژن تراپی فراتر از تمرین ساده چشم است. در واقع در این تمرینات شما مهارت هایی کسب می کنید که سیستم بینایی شما را تقویت می کند و شما را در خواندن و نوشتن و تمرکز در آموزش توانمندتر می سازد. از جمله مزایای ورزش چشمی:

 • رفع سردردها، چشم دردها، حساسیت به نور و….
 • کاهش نمره چشم
 • درمان انحراف غیر فلجی
 • درمان تنبلی چشم در کودکان و حتی بزرگسالان

پس بهتر است همین حالا در مورد ورزش های چشمی با اپتومتریست خود مشورت کنید.

ورزش چشمی در مرکز بینایی سنجی نور بابل، ویژن تراپی، ورزش چشم

لنزهای تماسی

لنز تماسی، لنزهای تماسی طبی، لنز طبی

اگر از کار با عینک خسته شده اید، لنز تماسی می تواند گزینه خوبی باشد و در رنگ های متنوع می تواند شما را به وجد بیاورند.

از دیگر مزایای لنزهای تماسی طبی، میدان دید وسیع تر نسبت به عینک و شفافیت بیشتر تصویر است. بهتر است بدانید که فیت مناسب و دقیق لنز طبی برای راحتی دید شما و سلامت چشم شما بسیار ضروری است.

ما/ در مرکز بینایی سنجی نور خدمات زیر را به مراجعین عزیز ارائه می دهیم:

 • تجویز انواع لنزهای طبی و رنگی
 • تجویز لنز سخت و اسکلرال در قوز قرنیه
 • تجویز لنز دوکانونه برای افراد مسن

لابراتوار عینک

در مرکز بینایی سنجی نور از سفارش تا تراش عدسی ۰ تا ۱۰۰ در درون این مجموعه انجام میگیرد و تراش عدسی که یک پروسه بسیار مهم در ساخت عینک می باشد زیر نظر کارشناسان این مجموعه و با دقت بسیار بالا انجام می شود تا نهایت رضایت را از عینک خود مشتریان ما داشته باشند.مراجعین ما در صورتی که نیاز فوری به عینک خود داشته باشند می توانند با چند دقیقه صبر و تحمل در مرکز عینک خود را تحویل بگیرند.
تعمیرات عینک نیز در داخل مجموعه و با ابزارهای خاص بدون برون سپاری انجام می پذیرد.

چون تمام کارهای تولید و ساخت عینک از صفر تا ۱۰۰ در داخل مرکز و بدون برون سپاری انجام می شود لذا هرگونه مشکلی در عینک وجود داشته باشد مشتریان ما با خیال راحت می توانند با ما در میان بگذارند و ما نیز تمام تلاش خود را جهت رفع مشکل بکار میبندیم.

لابراتوار عینک سازی، لابراتوار عینک، ساخت عینک در مرکز بینایی سنجی نور بابل
فهرست